Hizmetlerim

  • Lazer Epilasyon

İstenmeyen kılların tedavisinde en iyi başarıya sahip olan Alexandrite Lazer ile lazer epilasyon hizmeti.

  • Amerikan Cilt Bakımı

Temel cilt bakımından farklı olarak buhar ve sıkma işlemi yapılmadan cildin derinlemesine temizlenmesi ve nem dengesinin sağlanması amaçlanır. Altı aşamadan oluşan bu özel bakımla lekeler ciddi oranda azalır, gözenekler sıkılaşır, kırışıklıklar azalır ve cildin nem dengesi sağlandığı için ışıl ışıl bir cilde kavuşulur.

  • Altın İğne

Yüz ovalini belirgenliştirmek, lifting etkisi ile cildi toparlamak, aknelerin mikrobunu kurutmak ve gözenek sıkılaştırmak için kullanılan cihazdır. Vakum ve altın iğneler ile çalışan özel başlığı sayesinde dokuyu deri altından iyileştirmektedir. 

  • Radyo Frekans

Radyo frekans dalgalarının titreşiminin sıcak ve soğuk uygulamalar ile bir arada kullanılmasıdır. Cildi iyileştirecek, deriyi toparlayacak, kırışıklıkları açacak özel serumların deri altına emiliminin sağlanması ile daha etkin sonuçlar alınmaktadır. 

  • Estetik Danışmanlığı

Saç ekiminden medikal uygulamalara, estetik cerrahiden kalıcı makyaja ihtiyacınız olan doğru adres ile buluşturmak.

  • Kişisel Dönüşüm Danışmanlığı

Kendimize yatırım yapmak ve kendimizi iyi hissetmek için gereken dönüşüm isteği önce içeriden başlıyordu. Aynada gördüğünü sevdikçe ve bunun yaşamdaki yansımalarını hissetmek aslında bizi dönüşüme götürüyordu. 

Fiziksel ve kişisel değişim birbirinden ayrı tutulamayacak kadar bütündü. Bunun için tek ihtiyacımız olan da sadece kendimizdik. Biz gönlümüzü hoş tutmayı hep başkalarından bekledik, artık kendi gönlümüzü önce kendimiz hoş tutmayı öğreniyoruz. Kendinizle yeniden ve gerçekten tanışmak için hoş geldiniz.